Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
W Prokuraturze Rejonowej Szczecin-Śródmieście rozpocznie się we wtorek przesłuchanie mężczyzny, który w niedzielę pobił księdza i kościelnego w szczecińskiej bazylice.
Śledczy zajmą się również dwoma pozostałymi mężczyznami, którzy brali udział w zdarzeniu. Zatrzymani mają usłyszeć zarzuty i prokuratura ma zdecydować o wnioskach o areszt.

W szczecińskiej prokuraturze rejonowej zeznawali ksiądz i kościelny. Śledztwo w tej sprawie specjalnym nadzorem objął prokurator generalny.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty