Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Wojewódzki Urząd Pracy. Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Wojewódzki Urząd Pracy. Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie przez najbliższe dni będą pracować zdalnie - informuje na Twitterze marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.
Decyzję podjęto po tym, jak u jednej z pracownik zdiagnozowano koronawirusa. Kobieta przebywa w szpitalu przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Lekarze stan pacjentki oceniają jako dobry.

Sytuacja w urzędzie jest spokojna, jak informuje Olgierd Geblewicz. W poniedziałek pomieszczenia zostaną dla bezpieczeństwa zdezynfekowane. Interesanci proszeni są o załatwianie spraw drogą mailową.

Od wtorku urząd pracować będzie zdalnie, na miejscu będą dyżurować tylko pojedyncze, wyznaczone do tego osoby.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty