Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
Godz. 20.21
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 96 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce, w tym 2 osób z województwa zachodniopomorskiego.

Jak informuje Sanepid, jest to kobieta w średnim wieku z powiatu gryfickiego, która przebywa w szpitalu SPWSZ w Szczecinie. Drugą osobą jest mężczyzna w średnim wieku z tego samego powiatu, u którego wymaz pobrano po śmierci. Wynik badania potwierdził obecność koronawirusa, jednak bezpośrednią przyczyną zgonu były choroby współistniejące. W związku z potwierdzonym wynikiem testu na COVID-19, mężczyznę wlicza się do statystyki uwzględniającej przypadki potwierdzone.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 69/1 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)

Godzina 14:30
Sanepid informuje o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. Pierwszym jest młoda kobieta z powiatu kołobrzeskiego, która na ten moment przebywa w izolacji domowej. SARS-CoV-2 stwierdzono także u starszego mężczyzny z powiatu kołobrzeskiego. Na ten moment przebywa on w izolacji domowej. Kolejny przypadek to mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego. Hospitalizowany jest on w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie. Czwarta chora to starsza kobieta z powiatu sławieńskiego. Hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie.

Godzina 8:30
Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Pierwszym z nich jest mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego. Hospitalizowany jest w SPWSZ przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie. Druga osoba, u której stwierdzono zakażenie, to mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego. Hospitalizowany jest w SPWSZ przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie. Trzeci przypadek to mężczyzna w starszym wieku z powiatu gryfickiego, który przebywa w izolacji domowej. Koronawirusa wykryto także u mężczyzny w średnim wieku z powiatu kołobrzeskiego. Na ten moment przebywa on w izolacji domowej.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w regionie wynosi 67, jedna osoba zmarła.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty