Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Gawłowskiemu, który odpowiada przed sądem za siedem zarzutów w tym cztery o charakterze korupcyjnym - ważne stanowisko w Senacie zaproponowali politycy Platformy Obywatelskiej. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Gawłowskiemu, który odpowiada przed sądem za siedem zarzutów w tym cztery o charakterze korupcyjnym - ważne stanowisko w Senacie zaproponowali politycy Platformy Obywatelskiej. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
To kpina z wyborców - tak wybór senatora Stanisława Gawłowskiego na przewodniczącego senackiej komisji do spraw klimatu ocenia w rozmowie z Radiem Szczecin były marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
Gawłowskiemu, który odpowiada przed sądem za siedem zarzutów w tym cztery o charakterze korupcyjnym - ważne stanowisko w Senacie zaproponowali politycy Platformy Obywatelskiej. Według senatora Karczewskiego, kuriozalne jest samo powołanie senackiej komisji do spraw klimatu.

- Jest to po prostu dublowanie zadań komisji środowiska, która normalnie funkcjonuje. To jest związane z działaniem pana marszałka Grodzkiego - powiedział Karczewski.

Senator Stanisław Karczewski zapowiada, że PiS wycofa się ze wszelkich działań nowej komisji.

- To jest kpina z senatorów Prawa i Sprawiedliwości, kpina z wyborców, bo przecież wiadomo, jak poważne zarzuty ma pan senator Gawłowski i nagle staje się przewodniczącym komisji. Jest to dla nas sytuacja bardzo trudna. Mówię tu o senatorach Prawa i Sprawiedliwości i na pewno nie będziemy brali udziału w pracach tej komisji - powiedział Karczewski.

Gawłowski do Senatu dostał się jako niezrzeszony, ale popierali go politycy PO. Wsparcia w kampanii wyborczej udzielił mu marszałek Olgierd Geblewicz.
Według senatora Karczewskiego, kuriozalne jest samo powołanie senackiej komisji do spraw klimatu.
Senator Stanisław Karczewski zapowiada, że PiS wycofa się ze wszelkich działań nowej komisji.

Dodaj komentarz 14 komentarzy

no wyborcy.. przepraszam wybitnie oświecony elektorat POPiSu .. to wasze dzieci
ha ha ha ha ha ha ha ha plują wam w twarz dzień w dzień a wy że deszcz pada
A dlaczego nie ? Jak nie potrafią udowodnić winy to ile można czekać sami też robią co chcą i się nikt nie tłumaczy !
Tak, to kpina z wyborców, ale także coś nie tak z naszym tzw. wymiarem sprawiedliwości. Przecież ta persona powinna od dawna siedzieć w więzieniu, a nie tylko 2, 5 miesiąca w areszcie. Przecież poza tymi zarzutami, które ma teraz postawione, ten człowiek ma na sumieniu o wiele więcej łącznie z życiem ludzkim - całe szczęście, że nie bezpośrednio. No, ale obecny Senat RP to przecież całe grono Gawłowskich i jemu podobnych z Marszałkiem Grodzkim na czele. A społeczeństwo czeka na sprawiedliwość i rozliczenie bandy; mafii PO - PSL od 2015 roku. To tak w wielkim skrócie.
kpiną z wyborców to jest sam Karczewski
mówi tylko przekazami dnia z Nowogrodzkiej
A na Gwałowskiego głosowało 44 956 wyborców i im się należy szacunek
Drodzy redaktorzy. Działacie wybiórczo: a majątek Morawieckiego przepisany na żonę, a Marszałek Karczewski pracujący nielegalnie charytatywnie za kilkaset tysięcy, A eurodeputowany Czarnecki naciągający (kradnący) 100 tys. euro za przejazdy, Premier Sasin drukujący wbrew prawu karty za 70 milionów, A minister Szumowski i respiratory oraz maseczki, a stępka, a Prezes Zaremba..... , itd.. - nic o tym nie piszecie. A przecież ponoć PR jest radiem publicznym, na utrzymanie którego ja również płacę.
jakiej winy - układ od czasów rozmów w Magdalence, my nie ruszamy waszych, wy naszych, koniec pieśni
będę pisał aż dotrze przez muł ... to jest jedna partia POPiS
ale P-Opisówka !!na całego !
dzięki Gebleiwcz !
jak czytam komentarze niektórych z was to zastanawiam się czy w ogóle macie pojęcie o takiej miejscowości pod wawą jak M A G D A L E N K A
na południe od wawy - co się tam odbyło, z czyim udziałem i jakie decyzje zapadły (Do dziś respektowane)...
Nie oczekujcie od pana Tomasza D., że napisze coś apropo afer z udziałem PiS. To nie ten adres - to śledczy piszący tylko o PO.
Zastanawiam się tylko, czy kiedyś dotrze do tego pana, że PO=PiS i opowiadanie się po jednej stronie, jest na dłuższą metę pozbawione sensu...
Czkawka Magdalenki jak wspominali poprzedni komentujący
to typowe PiSowskie czepialstwo!
Jakoś im nie przeszkadza, że ministrami w rządzie PiS
są SKAZAŃCY.
Wprawdzie po kumplowsku przez Dudę ułaskawieni, ale SKAZAŃCY.
Pan senator Gawłowski ... jako ekspert powinien dodatkowo objąć, komisję ... ds. melioracji i izbę deweloperską chorwacko-polską.
niech otworzy z giertychhem klub
K P I NA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tnx papa
toi toi ti typowa POwska KPINA !
sowiecka POrażka !!!!!!!!!!!!!!! beeeeeeeee
...haha WY wszyscy powyżej jesteście nietrzeźwi? !
zapytajcie lepiej.... gdzieś PAN tutaj krzywo paatrzysz?
bo masz pan 1-10 mln na koncie i gitara gra !

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty