Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Polskie stadiony i hale sportowe od soboty świecą pustkami - to w związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi.
Zgodnie z nimi, wszystkie wydarzenia sportowe mają odbywać się bez udziału publiczności.

Jak mówi psycholog sportu Elżbieta Ciuksza, taka sytuacja nie jest dobra ani dla zawodników, ani dla kibiców.

- Kibice są potrzebni sportowcom, a sportowcy nam. To co się teraz dzieje, to nie jest dobre dla żadnej strony. Im szybciej wszyscy wrócimy na swoje miejsca, tym dla nas wszystkich będzie zdecydowanie lepiej - mówi Ciuksza.

A już w poniedziałek, na pustym stadionie w Gdańsku, swój mecz rozegra Pogoń Szczecin. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:30.
Jak mówi psycholog sportu Elżbieta Ciuksza, taka sytuacja nie jest dobra ani dla zawodników, ani dla kibiców.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty