Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Małgorzata Jacyna-Witt. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Małgorzata Jacyna-Witt. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Jedna firma miała prawdopodobnie zapewnienia, że na tej działce wybuduje wieżowiec, inne nie wzięły udziału w przetargu - Małgorzata Jacyna-Witt, wojewódzka radna Prawa i Sprawiedliwości mówiła w "Rozmowach pod Krawatem", że sprzedażą działki przy ulicy Wszystkich Świętych w Szczecinie, gdzie może powstać 55-metrowy wieżowiec, powinny zająć się służby.
- Wszyscy zachowali się tak, jak trzeba. Był przetarg. Tylko na koniec okazuje się, że jedna firma prawdopodobnie miała zapewnienie, że uda się tam dostać warunki zabudowy na 55-metrowy budynek. Niestety, ale tą sprawą muszą zająć się służby i jest składane zawiadomienie zarówno do CBA, jak i prokuratora - powiedziała Jacyna-Witt.

Działkę sprzedała miejska spółka NiOL. Teren nie miał planu zagospodarowania przestrzennego. We wniosku do warunków zabudowy inwestor zadeklarował, że chce w tym miejscu wybudować wieżowiec.
Małgorzata Jacyna-Witt, wojewódzka radna Prawa i Sprawiedliwości mówiła w "Rozmowach pod Krawatem", że sprzedażą działki przy ulicy Wszystkich Świętych w Szczecinie, gdzie może powstać 55-metrowy wieżowiec, powinny zająć się służby.

Dodaj komentarz 7 komentarzy

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty