Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Ostatnio mieszkańców Pogodna zbulwersowała wycinka drzew przy Szkole Podstawowej numer 3. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Ostatnio mieszkańców Pogodna zbulwersowała wycinka drzew przy Szkole Podstawowej numer 3. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Wzywa do działania ogrodnika miejskiego, zwraca uwagę na wycinki drzew w mieście - radny klubu PiS Marcin Pawlicki w "Rozmowach pod Krawatem" krytykował działania prezydenta i urzędników dotyczące utrzymania stanu zieleni i wycinki drzew w mieście.
Pawlicki przypominał, że miasto za 70 tysięcy złotych kupiło przesadzarkę do drzew, a sprzęt był użyty raz. Radnego PiS nie przekonują wyjaśnienia, że nie każdą roślinę da się w ten sposób przenieść w inne miejsce.

- Zakupowanie przesadzarek, mamy teraz nową panią ogrodnik, a dalej cały czas słyszymy z różnych rejonów Szczecina, że ogromna liczba drzew jest wycinana. I to przede wszystkim osoby, które szczycą się bronieniem tej zieleni. Dla nas to trochę hipokryzja wyborcza i cały czas naciskamy, żeby przejść do działania - powiedział Pawlicki.

Ostatnio mieszkańców Pogodna zbulwersowała wycinka drzew przy Szkole Podstawowej numer 3. Miasto tłumaczyło to względami bezpieczeństwa.
Radnego PiS nie przekonują wyjaśnienia, że nie każdą roślinę da się w ten sposób przenieść w inne miejsce.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty