Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Zejdźmy na ziemię, wyjdźmy z internetowej bańki - robimy to, czego wymagają od nas wyborcy. Tak o porozumieniu Nowej Lewicy z PiS - w sprawie unijnego Funduszu Odbudowy - mówił poseł Dariusz Wieczorek w "Rozmowach pod Krawatem".
Polityk Nowej Lewicy odpowiadał krytykom ze strony opozycji, którzy nie dopuszczają w ogóle możliwości rozmów z partią rządzącą.

Poseł Wieczorek podkreślał, że po "twardych negocjacjach" uzyskali korzyści dla Polaków.

- Wyjdźmy z tej całej bańki, tych wielkich warszawskich salonów i może zejdźmy na ziemię. Warto dzisiaj poczytać sobie pierwszą stronę "Rzeczpospolitej" i zobaczyć, jakie badania są i co myśli społeczeństwo. My po prostu robimy to, czego oczekują od nas nasi wyborcy. 66 proc. Polaków uważa, że powinniśmy jako opozycja głosować "za", a ledwie ponad 2 proc. uważa, że opozycja powinna głosować z panem Ziobro. W związku z czym, jeżeli ktoś chce być w tych 2,7 proc., to proszę bardzo, niech będzie - komentował Wieczorek.

W ramach przyjętego, w Unii Europejskiej, Funduszu Odbudowy do Polski ma trafić prawie 770 miliardów złotych. Aby wszedł w życie, muszą go ratyfikować parlamenty krajów Wspólnoty.
- My po prostu robimy to, czego oczekują od nas nasi wyborcy. 66 proc. Polaków uważa, że powinniśmy jako opozycja głosować "za", a ledwie ponad 2 proc. uważa, że opozycja powinna głosować z panem Ziobro. W związku z czym, jeżeli ktoś chce być w tych 2,7 proc., to proszę bardzo, niech będzie - komentował Wieczorek.

Dodaj komentarz 9 komentarzy

Panie Dariuszu, no naprawdę. Chce Pan by słuchacze uwierzyli że niczego nie wytargowaliście za to poparcie? Może w to uwierzą przedszkolaki, ale jeśli ktoś cokolwiek interesuje się polityką, no to daj Pan spokój....
Tak, jak w sprawie podwyżek dla posłów - postkomuniści dogadali się po cichu z katobolszewikami i będą głosować rąsia w rąsię.
jak psiapsióły
Miłość niejedno ma imię, a przeciwieństwa się przyciągają siłą wzajemnej sobą fascynacji... :)))
Drogi kolego Darku
Naiwność przemawia dziś przez Lewicę.
Mówiąc jednym głosem na opozycji moglibyśmy wobec obstrukcji Ziobry wynegocjować w ustawie zapisy, którymi dziś Was mamią.
Przemyślcie to jeszcze raz.
Wojskowi już Wam dali do myślenia, prawda.....
Żydokomuna rozbiera nasz kraj...a tępy plebs się temu biernie przegląda
@Jarek Rzepa - nie posądzałbym Darka Wieczorka o naiwność. Z pewnością coś ugrał, jeśli zgodnie z obowiązującym w RP obyczajem targi nagrano, to może kiedyś się dowiemy.
W sumie to ten cały PiS ze swoim socjalem to żadna prawica. To realizacja programu lewicowego. A przy korycie każda świnka się naje - nie jest to za darmo
To że PiS siebie nazywa prawica nie oznacza że nie są socjalistami. Paweł na tym forum również uważa że jest obiektywny i bezstronny :)
a kiedy wasz TUSK i KO-PACZ
/pujdzie- przyjdzie/ pod sąd?
(siedzi teraz w ciepełku u Niemca !)
DOBRY WYBÓR DAREK !

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty