Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

źródło: https://www.facebook.com/matenkomaciej.
źródło: https://www.facebook.com/matenkomaciej.
Regularne uczestniczenie w meczach od czwartej ligi aż do B-klasy ma być wizytówką nowego prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie.
W porannych "Rozmowach pod Krawatem", nowy sternik związku - Maciej Mateńko zapowiedział także wywiązanie się ze wszystkich deklaracji, jakie złożył lokalnemu środowisku piłkarskiemu w dniu piątkowego walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego związku.

- W sobotę odwiedziłem pierwsze dwa stadiony w naszym województwie, w niedzielę również chcę być blisko ludzi, blisko zespołów piłkarskich, drużyn. Wiem też, jaka w tej chwili spoczywa na mnie odpowiedzialność. Tak jak widać po komentarzach, środowisko oczekiwało tej zmiany i będę robił wszystko, żeby za cztery lata móc spojrzeć tym ludziom w oczy i żeby powiedzieli, że "było warto" - zapewnia Mateńko.

Przypomnijmy, że nowy prezes zachodniopomorskiej piłki zastąpił na tym stanowisku Jana Bednarka, który sprawował swoją funkcję przez 17 lat.
- Tak jak widać po komentarzach, środowisko oczekiwało tej zmiany i będę robił wszystko, żeby za cztery lata móc spojrzeć tym ludziom w oczy i żeby powiedzieli, że "było warto" - zapewnia Mateńko.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty