Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Chór Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Utwór i teledysk z Piotrem Cugowskim nagrał Chór Akademii Morskiej w Szczecinie - zdradziła w Radiu Szczecin dyrygentka zespołu.
Sylwia Fabiańczyk-Makuch w "Rozmowach pod Krawatem" mówiła, że wspólnie nagrali piosenkę "Livin' on a prayer" zespołu Bon Jovi.

- Nagrany jest już utwór, jest właściwie gotowy. Nagrana jest też partia solowa, tutaj mamy super gwiazdę, która się zgodziła z nami to zaśpiewać. Myślę, że osoba, która się z tym utworem kojarzy, to był mój pierwszy pomysł na to, ale musieliśmy trochę poczekać, żeby się nasza gwiazda zgodziła. Ona wystąpi też w teledysku. Zdradzę kto to - to Piotr Cugowski, który genialnie sobie poradził z partią solową - dodała Fabiańczyk-Makuch.

Premierę zaplanowano na początek października. Z kolei 15 października chór rozpoczyna trasę po Polsce z muzyką filmową. Zagrają między innymi w Krakowie, Łodzi i Warszawie.
- Musieliśmy trochę poczekać, żeby się nasza gwiazda zgodziła. Ona wystąpi też w teledysku. Zdradzę kto to - to Piotr Cugowski, który genialnie sobie poradził z partią solową - dodała Fabiańczyk-Makuch.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty