Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archwium]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archwium]
Dodatkowa komunikacja miejska po Męskim Graniu. Fot. Materiały prasowe ZDiTM
Dodatkowa komunikacja miejska po Męskim Graniu. Fot. Materiały prasowe ZDiTM
Męskie Granie po raz pierwszy w Szczecinie. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego przypomina o dodatkowej komunikacji w związku z wydarzeniem.
Przedłużone zostało kursowanie linii tramwajowej 2 do godziny 1:20. Tramwaj od północy jeździć będzie co 6 minut. Kursy zjazdowe (od godz. 0:36) będą realizowane naprzemiennie przez pl. Rodła i pl. Kościuszki.

Od godz. 23:45 do godz. 1:30 uruchomiona zostanie dodatkowa linia autobusowa 800 w relacji Os. Bukowe - Os. Słoneczne - Hangarowa - Brama Portowa - Plac Kościuszki (przystanek 10422), z częstotliwością co 5 minut.

W kierunku pl. Kościuszki obsługiwane będą przystanki: Hangarowa, Basen Górniczy, Wyszyńskiego, Plac Zwycięstwa, Krzywoustego, Plac Kościuszki; w kierunku Os. Bukowego: Basen Górniczy, Hangarowa, Rondo Ułanów Podolskich, Jaśminowa ZUS, Bagienna, Struga Zajezdnia, Wiosenna, Łubinowa, Os. Słoneczne, Rondo Reagana, Kolorowych Domów, Os. Bukowe.

ZDiTM w komunikacie prasowym przypomina także, jak dostać się na teren imprezy ze szczecińskich dworców kolejowych.

Dworzec Główny - można dostać się pieszo do Bramy Portowej do tramwajów 2,7,8 i dojechać do przystanku Hangarowa. Z dworca do Bramy Portowej dojeżdżają linie 61,75,87 z przystanku Dworzec Główny (Owocowa). Na Bramie Portowej można też wsiąść w linię B i dojechać do Hangarowej albo linię C i wysiąść na ulicy Przestrzennej na przystanku Centrum Żeglarskie.

Dworzec Podjuchy - linia 64 albo 66 - do Jaśminowej ZUS i przesiadka na tramwaj 2,7,8 do ulicy Hangarowej.

Dąbie Dworzec - linia 64 do Jaśminowej ZUS i przesiadka na tramwaj 2,7,8 do ulicy Hangarowej.

Męskie Granie rozpocznie się w piątek i potrwa do soboty. Na terenie szczecińskiego Areoklubu przy ul. Przestrzennej 10 wystąpią najpopularniejsi polscy artyści m.in. Dawid Podsiadło, Natalia Szroeder, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz, Kwiat Jabłoni czy Jan-rapowanie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty