Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Leszek Kiełtyka
Fot. Leszek Kiełtyka
"To jest tragedia" - tak o skażeniu Odry mówi Leszek Kiełtyka z firmy Żegluga na Odrze, która pomaga służbom w Krajniku Dolnym.
Używamy specjalnej zapory, wydajność zbierania śniętych ryb wzrosła o 90 procent - dodaje Kiełtyka.

- Ryby ciągle napływają, a my je tutaj zbieramy. Całe życie przepływałem na Odrze. No co zrobić, rzeka po prostu nie żyje. Wyławiamy ślimaki, ryby, które są tak duże, że nawet nie wiedziałem o ich istnieniu. W tej wodzie nic nie żyje - zaznacza Leszek Kiełtyka.

W sprawie zanieczyszczenia Odry w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie spotykają się dzisiaj ministrowie ds. środowiska i gospodarki wodnej Polski oraz Niemiec.
Używamy specjalnej zapory, wydajność zbierania śniętych ryb wzrosła o 90 procent - dodaje Kiełtyka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty