Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
Zaniedbany, zabłocony i dziurawy - tak wygląda obecnie łącznik między drogą wojewódzką nr 106, a dworcem kolejowym w Nowogardzie.
To bardzo popularny skrót w kierunku ulicy 700-lecia, z którego wszyscy korzystają - mówią mieszkańcy miasta. - Na drogę czekamy już około 15 lat. Bardzo często pokonuję tą drogę i jest w opłakanym stanie.

Z tej drogi korzystają nie tylko mieszkańcy, ale także kierowcy busów i autobusów PKS - mówi nowogardzki radny Marcin Nieradka. - Jest to miejsce bardzo reprezentacyjne, widoczne z okien przejeżdżających pociągów, które jeżdżą a to w kierunku Kołobrzegu, a to w kierunku Szczecina. Miejsce, które przez kilkadziesiąt lat czekało na remont, na doprowadzenie do jakiegoś wyglądu i doczekało się, a doczekało się dzięki środkom z rządowego programu Polski Ład.

Wsparcie z programu "Polski Ład" na przebudowę tej drogi to prawie 5 milionów złotych. Droga ma zostać oddana do użytku pod koniec 2024 roku.
To bardzo popularny skrót w kierunku ulicy 700-lecia, z którego wszyscy korzystają - mówią mieszkańcy miasta.
Z tej drogi korzystają nie tylko mieszkańcy, ale także kierowcy busów i autobusów PKS - mówi nowogardzki radny Marcin Nieradka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty