Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu

Fot. Twitter.com/EKOlodziejczak
Fot. Twitter.com/EKOlodziejczak
Po raz kolejny udowodnił, że jego skuteczność równa się zeru - tak zachodniopomorscy rolnicy mówią o kandydacie Platformy Obywatelskiej z AgroUnii.
To pokłosie decyzji Brukseli, która zniosła zakaz na import ukraińskiego zboża do krajów UE, w tym Polski. Chwilę przedtem Michał Kołodziejczak był w europarlamencie, a jego media społecznościowe zalewały zdjęcia i informacje, jak zabiega o interes polskich rolników. Z tym, że Unia embarga nie przedłuża, a mimo to zrobił to rząd Prawa i Sprawiedliwość.

Sprawę ocenia rolnik z powiatu goleniowskiego Piotr Kamiński. - Potwierdziło się to, co potwierdza się przez lata, że Michał Kołodziejczak jest mało wiarygodny. On, poza tym, że krzyczy, wskakuje do ministerstwa przez bramki, robi różnego rodzaju protesty, tak naprawdę jego skuteczność jest na poziomie zero w tej chwili. Ja nie znam ani jednej ustawy, ani jednego rozporządzenia, które byłoby efektem prac Michała Kołodziejczaka - powiedział Kamiński.

- Duża medialna sprawa. Pokazany w mediach z chlebem, jedzie do Parlamentu Europejskiego i myślałem, że to będzie załatwione. Okazało się, że to było medialnie zrobione i Unia puściła zboże z Ukrainy - dodaje Stanisław Barna z powiatu choszczeńskiego.

Embargo polskiego rządu na import zbóż z Ukrainy obowiązuje do odwołania.
Sprawę ocenia rolnik z powiatu goleniowskiego Piotr Kamiński.
Stanisław Barna z powiatu choszczeńskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty