Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu

Fot. st. szer. Piotr Pytel/12BZ / Archiwum
Fot. st. szer. Piotr Pytel/12BZ / Archiwum
Nie wierzę w zmianę poglądów ekipy Tuska i spółki w sprawie nielegalnej migracji - powiedział w "Rozmowie pod Krawatem" Radia Szczecin Zbigniew Bogucki wojewoda zachodniopomorski. Chodzi o sprawę wypowiedzi posła Artura Łąckiego, który w Polsat News mówił, że należy przyjąć tysiące migrantów z Afryki i Azji.
Od słów tych odciął się rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiek, tłumacząc, że są to jedynie prywatne poglądy posła Łąckiego.

- Warto przywołać stanowisko opozycji, PO wobec tego paszkwilu, który niestety został nakręcony i obraża polskich żołnierzy i funkcjonariuszy. Film pani Holland, ostatnie "dzieło" to paszkwil na Polskę, polskie służby. Jakie jest zachowanie opozycji? Cieszą się, mówią, że tak właśnie wyglądała sytuacja na granicy z Białorusią. To dokładnie pokazuje, że co innego myślą a co innego mówią Polakom.

Wojewoda Zbigniew Bogucki przypomniał, że rząd PO - PSL wspierał politykę „otwartych drzwi” Niemiec i elit europejskich w sprawie przyjmowania migrantów z Afryki i Azji.
Nie wierzę w zmianę poglądów ekipy Tuska i spółki w sprawie nielegalnej migracji - powiedział w "Rozmowie pod Krawatem" Radia Szczecin Zbigniew Bogucki wojewoda zachodniopomorski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty