Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Były prezes Holdingu Stoczniowego Krzysztof Piotrowski napisał książkę o Stoczni Szczecinskiej. Książka ma nosić tytuł "Piechotą po stoczni".
Prezes Piotrowski opisał dzieje stoczni w momencie gdy była największym producentem kontenerowców w Europie po jej upadek, mówi Wojciech Sobecki były rzecznik Holdingu, który redagował książkę. - Czyta się to jak dobry kryminał, jeśli kilka mogę zarysować, to na przykład: kto usiłował skorumpować prezesa Piotrowskiego i w jaki sposób kto proponował prezesowi ucieczkę za granicę jednym z promów. Kto chciał zatrudnić członków swojej bliższej lub dalszej rodziny w stoczni. Okres aresztowania prezesa, jakie naciski tam były wywierane. Jak próbowane zmusić prezesa żeby zaczął mówić.

Książka ukaże się pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Przypomnijmy udziałowcy Holdingu Stoczniowego cały czas toczą batalię sądową. Chcą uzyskać odszkodowania za utraconą wartość akcji. Uważają, że to politycy doprowadzili do upadku Holdingu Stoczniowego.
Prezes Piotrowski opisał dzieje stoczni w momencie gdy była największym producentem kontenerowców w Europie po jej upadek, mówi Wojciech Sobecki były rzecznik Holdingu, który redagował książkę.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty