Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
To sposób na lepsze poznanie naszych sąsiadów, którzy urodzili się w innej części świata, ale teraz to Szczecin jest ich domem. W czasie festiwalu "Mniejszości pod polską flagą" będzie można dowiedzieć się, jakie tradycje czy zwyczaje mają przedstawiciele innych narodowości, którzy mieszkają w Szczecinie.
To szereg warsztatów, spotkań i koncertów, które ruszają już w niedzielę, mówi Katarzyna Lament z Baltic Neopolis Orchestra, która razem z Radiem Szczecin organizuje festiwal. - Bardzo chcielibyśmy, żeby trochę poczuli się jak w domu, dzięki temu, że usłyszą muzykę ze swojego kraju np. tradycyjne instrumenty wietnamskie - zabrzmią w studiu S1. Myślę, że to będzie bardzo bliskie spotkanie z ludźmi ciekawymi innego kręgu kulturowego i to jest wspaniałe.

Pierwsze warsztaty już w niedzielę w naszym studiu S1 - to zajęcia z gry na bębnach Ameryki Południowej.

Zapisy trwają na Facebooku pod wydarzeniem "Mniejszości pod polską flagą". Pełen program dostępny jest na facebookowym profilu Baltic Neopolis Orchestra.
o szereg warsztatów, spotkań i koncertów, które ruszają już w niedzielę, mówi Katarzyna Lament z Baltic Neopolis Orchestra, która razem z Radiem Szczecin organizuje festiwal.
Graf. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Graf. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty