Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Niecodzienny gest po meczu w Szczecinie. Piłkarki nożne Pogoni pokonały Rekord Bielsko-Biała 4:0 i zostały mistrzem rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo Polski. Pomimo wysokiej porażki dużą klasę pokazały zawodniczki beniaminka ekstraligi kobiet.
Po zakończonym pojedynku piłkarki Rekordu skierowały się na środek boiska gdzie przebywali trenerzy Pogoni i w komplecie pogratulowały sukcesu oraz podziękowały za mecz wszystkim członkom sztabu szkoleniowego kobiecej Dumy Pomorza.

Trener szczecińskiej drużyny Piotr Łęczyński przyznał, że z tak wspaniałym zachowaniem pokonanej ekipy jeszcze się nie spotkał - Był to pierwszy raz od 11 meczów, kiedy taka sytuacja miała miejsce. Jesteśmy tym zbudowani i naprawdę również na nas zrobiło to duże wrażenie. To świadczy o klasie trenera, trenerów, również zawodniczek. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni i nie ukrywam, że tym gestem zachęciły nas do podobnych zachowań w kolejnych meczach - mówi Łęczyński.

W najbliższym meczu piłkarki nożne Pogoni Szczecin w sobotę na wyjeździe zmierzą się z GKS-em Katowice w Pucharze Polski
Trener szczecińskiej drużyny Piotr Łęczyński przyznał, że z tak wspaniałym zachowaniem pokonanej ekipy jeszcze się nie spotkał

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty