Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Szpital MSWiA przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Szpital MSWiA przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Prawie tysiąc osób już korzysta z pomocy, a nadal są jeszcze wolne miejsca. Chodzi o projekt, który realizuje szpital MSWiA w Szczecinie. Specjaliści z placówki korzystają z wideokonferencji, by udzielać porad psychologicznych.
Wideo konsultacje z pacjentami prowadzi 15 psychologów i psychiatrów. Celem projektu jest zbadanie czy możliwe będzie przeniesienie praktyk telemedycyny na grunt polski. - Jest to bardzo ciekawy i nowatorski projekt. Dedykowany on jest pacjentom, którzy mają trudności z dostępem do świadczeń zdrowotnych w zakresie zdrowia psychicznego. - mówi Elżbieta Kasprzak, dyrektor szpitala MSWiA w Szczecinie.

Osoby, które chciałyby skorzystać z porad psychologa lub psychiatry w formie wideokonsultacji nadal mogą zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego ul. Królowej Korony Polskiej 5/6. Wideokonsultacje są bezpłatne.
Jest to bardzo ciekawy i nowatorski projekt. Dedykowany on jest pacjentom, którzy mają trudności z dostępem do świadczeń zdrowotnych w zakresie zdrowia psychicznego. - mówi Elżbieta Kasprzak, dyrektor szpitala MSWiA w Szczecinie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty