Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
Zobacz
autopromocja
Zobacz
reklama
Zobacz

Fot. Marek Synowiecki [Radio Szczecin]
Fot. Marek Synowiecki [Radio Szczecin]
Choinki, kuligi, ognisko i specjały lokalnych producentów przygotowali organizatorzy Świątecznego Jarmarku w Stodole, który rozpoczyna się dziś w podstargardzkim Gogolewie.
Właściciele Agrodolinki - gospodarstwa edukacyjnego w gminie Marianowo - przez każdy grudniowy weekend zapraszają do udziału w świątecznych jarmarkach gwarantując wyjątkowy klimat wszystkim uczestnikom.

W inauguracji jarmarku organizatorów wsparła też sama aura. Mariusz Ławniczak z Agrodolinki zapraszając do Gogolewa przyznaje, że świąteczna stodoła w zimowej oprawie budzi wrażenie.

- Wygląda bajecznie: aura się taka zrobiła, że aż miło. Kolędowanie, ścianki ze zdjęciami, choinki, miody z Marianowa, Koło Gospodyń Wiejskich, nasza znajoma Dominika ze swoimi przetworami. Po zmierzchu też jest tu naprawdę klimatycznie - zaprasza.

Alicja Ławniczak, współorganizatorka jarmarku zapewnia, że świąteczny stół jest już gotowy na przyjęcie pierwszych gości.

- Od soboty zaczynamy. Sztucznego śniegu na szczęście nie potrzeba. Będzie i jedzenie i napoje, ozdoby świąteczne, miody i pierniki. Dla każdego znajdzie się coś dobrego. Będziemy też prowadzić sprzedaż choinek i jemioły. Mamy nadzieję, że ludziom się spodoba - wierzy pani Alicja.

Do Agrodolinki dojechać można krajową "20" skręcając obok kościoła w Gogolewie na drogę w kierunku Czarnkowa. Możliwy jest także dojazd pociągami Polregio relacji Szczecin-Słupsk i Szczecinek zatrzymujących się na przystanku Gogolewo.

Radio Szczecin swoim patronatem objęło świąteczne jarmarki w Agrodolince.
Relacja Marka Synowieckiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty