Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
Zobacz
autopromocja
Zobacz
reklama
Zobacz

Wigilia dla podopiecznych "Domu Smutku" odbędzie się 16 grudnia. źródło: https://www.facebook.com/WnosimyRadosc
Wigilia dla podopiecznych "Domu Smutku" odbędzie się 16 grudnia. źródło: https://www.facebook.com/WnosimyRadosc
Tu przyda się właściwie wszystko, ale nawet drobny upominek sprawia olbrzymią radość - mówią organizatorki akcji "Wnosimy Radość do Domu Smutku", które organizują zbiórkę podarunków i uroczystą Wigilię dla podopiecznych szczecińskiego Schroniska dla osób chorych i bezdomnych.
Aleksandra Sileńska i Anna Ścibior-Butrym zachęcają do przynoszenia słodkich napojów, różnych potraw, ale też książek, przyborów kosmetycznych, pościeli czy ubrań. Każdy gest się liczy.

- Ciasta, ciasta, ciasta... Drogie panie i panowie: zachęcam i zapraszam, żeby nas wesprzeć,żeby na tym koncercie nie zabrakło słodkiego poczęstunku, na który te osoby naprawdę czekają. - Na ogół mamy tego poczęstunku na tyle dużo, że zostajeto na okres świąteczny i tak staramy się to wszystko rozdysponować, żeby ta świąteczna atmosfera przetrwała jeszcze do momentu, kiedy faktycznie: są Święta - apelowały organizatorki, szczególnie mile widziane są wypieki.

Wigilia dla podopiecznych "Domu Smutku" odbędzie się 16 grudnia.

Więcej szczegółów na profilu Fb.
Aleksandra Sileńska i Anna Ścibior-Butrym zachęcają do przynoszenia słodkich napojów, różnych potraw, ale też książek, przyborów kosmetycznych, pościeli czy ubrań.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty