Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Realizacja Maciej Papke [Radio Szczecin]
Już w niedzielę Ogród Dendrologiczny w Przelewicach przyjmie zwiedzających.
Z tej okazji odbędzie się pierwsze wydarzenie. Tych nie będzie brakować w całym sezonie. Bramy będą otwarte od godziny 9:00.

Jak podkreśla Joanna Śliwińska, kierownik Ogrodu, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku: - Będą to warsztaty prowadzone przez wykładowców z ZUT-u, warsztaty akwarystyczne, animacje dla dzieci. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie jakąś atrakcję.

To nie koniec atrakcji, kolejne już w maju: - Festiwal Tradycji Pomorza Zachodniego, gdzie będziemy mogli spotkać rękodzielników. Będzie sporo atrakcji dla dzieci, wystawy sprzętu rolniczego, koncertu. Będą też biegi, Botaniczna Piątka, to jest cykl pięciu biegów po ogrodzie - dodaje Śliwińska.

Ogród w ostatnim czasie przechodzi metamorfozę. W czasie spaceru alejkami zobaczycie między innymi Park Japoński i Motylarnię. W dalszym ciągu trwa remont Dworku.
Jak podkreśla Joanna Śliwińska, kierownik Ogrodu, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku: - Będą to warsztaty prowadzone przez wykładowców z ZUT-u.
- Będzie sporo atrakcji dla dzieci, wystawy sprzętu rolniczego, koncertu. Będą też biegi, Botaniczna Piątka, to jest cykl pięciu biegów po ogrodzie - dodaje Śliwińska.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty