Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  ogłoszenie  
Zobacz

źródło: materiały organizatora
źródło: materiały organizatora
15. Westival Architektury rozpoczyna się dziś w Szczecinie. To cykl spotkań, debat, wykładów i wystaw. Tematem przewodnim będzie Szczecin.
Tegoroczne hasło? "Architektura dialogu" - mówi kurator wydarzenia Jakub Gołębiewski: - Koncentrujmy się w tym roku właśnie przede wszystkim na rozmowie, i będzie to rozmowa, na temat naszego miasta Szczecina. Ta edycja jest bardzo mocno osadzona w Szczecinie i wiele wątków będzie się na nim koncentrowało.

Otwarcie festiwalu zaplanowaliśmy na 17:00, pierwsza debata o 18:00 i wszystko na scenie Jana Banuchy w Teatrze Polskim mówi dalej Gołębiewski: - Mam przyjemność poprowadzić dzisiejszą debatę o dziedzictwie architektonicznym Szczecina. Naszymi gośćmi będą: miejski konserwator zabytków - Michał Dębowski oraz ekspertka spoza Szczecina - Anna Syska, miejska konserwator zabytków w Tychach. Będziemy mogli więc skonfrontować spojrzenie szczecińskie i śląskie...

Na trzy dni festiwalu zaplanowano łącznie 5 debat, między innymi o jakości mieszkalnictwa i komunikacji miejskiej. Wstęp jest wolny.
Tegoroczne hasło? "Architektura dialogu" - mówi kurator wydarzenia Jakub Gołębiewski.
Otwarcie festiwalu zaplanowaliśmy na 17:00, pierwsza debata o 18:00 i wszystko na scenie Jana Banuchy w Teatrze Polskim mówi dalej Gołębiewski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty