Ulica Starkiewicza w Szczecinie pozostanie zamknięta do poniedziałku. Choć uszkodzony wodociąg został już naprawiony, na przywrócenie ruchu trzeba będzie jeszcze poczekać.
Mieszkańcy przez cały czas mieli dostęp do wody. Teraz trwa usuwanie uszkodzonej nawierzchni, a w piątek firma Strabag rozpocznie układanie nowego asfaltu. Wysokie temperatury sprawiają jednak, że nawierzchnia będzie potrzebowała więcej czasu na osiągnięcie odpowiedniej twardości.
Autorka edycji: Joanna Chajdas

Radio Szczecin