Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Rafał Wilk, zawodnik Startu Szczecin wraca do domu. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Rafał Wilk, zawodnik Startu Szczecin wraca do domu. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Rafał Wilk, zawodnik Startu Szczecin i zdobywca dwóch złotych medali w kolarstwie ręcznym na igrzyskach paraolimpijskich w Londynie wyląduje w środę po godz. 8 na lotnisku w Goleniowie.
We wtorek wróciła już m.in. Paulina Woźniak, brązowa medalistka w pływaniu. Z kolei Anna Harkowska ze Świnoujścia, zdobywczyni trzech srebrnych krążków w kolarstwie na razie nie odwiedzi rodzinnych stron. Wróci do Olsztyna, bo startuje w barwach klubu OKS Warmia i Mazury.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty