Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2011 - Migawka » ARCHIWUM 2011, kwiecień
Co jakiś czas staramy zainteresować Państwa fotografią lotniczą. Całkiem niedawno gościliśmy w Migawce kapitana Straży Granicznej Sławomira Szychowskiego, który opowiadał o swojej pasji do machin latających. Galerię zdjęć naszego Gościa można oglądać także na stronie Migawki. Okazało się również, że nasze spotkanie na wernisażu wystawy zaowocowało zaproszeniem słuchaczy programu na plener do Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów. W tej Migawce prezentujemy Państwu relację z naszego rekonesansu przed spotkaniem w niedzielę 1 maja (plener przesunięty z ostatniej niedzieli kwietnia ze względu na święta).

Bardzo dziękujemy Nadodrzańskiemu Oddziałowi Straży Granicznej placówka Szczecin-Goleniów, władzom Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów i Przedsiębiorstwu Lotniczemu Areogryf za pomoc w realizacji naszego 28 spotkania. Słuchacze będą mogli wypożyczyć bezpłatnie obiektywy Sigma ze szczecińskiego Sigma ProCentrum - to kolejny raz, kiedy firma wspomaga nasze plenery.
Poza tym w tej Migawce odwiedzamy Zamek Książąt Pomorskich, aby obejrzeć wystawę fotografii chińskiej. Na pewno warto sprawdzić, jak na świat przez wizjer aparatu patrzą fascynaci robienia zdjęć z Państwa Środka. Trochę egzotyki, ciekawych spostrzeżeń - to wszystko można znaleźć na tych kadrach. Chociaż uczciwie mówimy, że nie wszystkie prace przypadły nam do gustu. Być może będą mieli Państwo inne zdanie - zapraszamy do słuchania audycji i oglądania prac w galerii Zamku Książąt Pomorskich.
MIGAWKA-Program z 30.04.11
Posłuchaj audycji z 30 kwietnia 2011 roku.