My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

W kolejnym meczu Superligi piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni 9 września spotkają się w Szczecinie z Wybrzeżem Gdańsk. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni od porażki rozpoczęli rozgrywki o mistrzostwo Polski. Szczecinianie w inuguracyjnym meczu Superligi przegrali na wyjeździe z zespołem Meble Wójcik Elbląg 18:21.
O premierowej porażce portowców z meblarzami zadecydowały końcowe minuty piątkowego pojedynku. Szczypiorniści Sandry SPA Pogoni remisowali w 52 minucie 17:17 ale w ostatnich ośmiu minutach gracze trenera Piotra Frelka tylko raz zdołali pokonać bramkarza elbląskiej siódemki Pawła Kiepulskiego.