My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Nieudana wyprawa piłkarzy ręcznych Sandry SPA Pogoni nad morze. Szczecinianie przegrali w sobotę w Gdańsku z Wybrzeżem 25:30 w 17 kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Do przerwy w starciu dwóch drużyn występujących w Grupie Pomarańczowej Superligi portowcy prowadzili 14:12. Niestety w drugiej połowie gospodarze odrobili straty i objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końcowej syreny.

Wybrzeże do sukcesu poprowadził Kamil Adamczyk, który zdobył 10 bramek. Najskuteczniejszym zawodnikiem Sandry SPA Pogoni w sobotnim spotkaniu był obrotowy Arkadiusz Bosy, który zdobył 5 bramek.

Po porażce w Gdańsku szczypiorniści Sandry SPA Pogoni Szczecin nadal zajmują ostatnie 8 miejsce w tabeli Grupy Pomarańczowej Superligi.