Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Jedną z bramek dla biało-czerwonych zdobył Hubert Turski z Pogoni Szczecin. Fot. www.pogonszczecin.pl
Jedną z bramek dla biało-czerwonych zdobył Hubert Turski z Pogoni Szczecin. Fot. www.pogonszczecin.pl
Piłkarska reprezentacja Polski do lat 15 pokonała Macedonię 4:0 w towarzyskim meczu, rozegranym we wtorek w Skopje. Jedną z bramek dla biało-czerwonych zdobył Hubert Turski z Pogoni Szczecin.
We wtorkowym spotkaniu w kadrze trenera Marcina Dorny, oprócz Turskiego, w wyjściowym składzie zagrali także trzej inni piłkarze Pogoni: Filip Balcewicz, Mateusz Łęgowski i Kacper Kozłowski. W reprezentacji 15-latków są jeszcze: bramkarz Portowców Nikodem Sujecki i napastnik FASE Szczecin Kryspin Leśniak.

W czwartek ponownie w Skopje rozegrany zostanie rewanżowy towarzyski mecz młodych polskich piłkarzy z Macedonią.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty