Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Kosta Runjaić dance. Nagranie, na którym widać jak trener piłkarzy Pogoni Szczecin zachowuje się po zdobytej bramce w wygranym 1:0 meczu z Wisłą Kraków podbija internet.
Kosta Runjaić zwykle stonowany i opanowany szkoleniowiec Pogoni tym razem dał się ponieść emocjom. W sieci można zobaczyć jak niemiecki trener niecodziennym tańcem przy linii bocznej celebruje gola strzelonego przez obrońcę portowej drużyny Greka Konstantinosa Triantafyllopoulosa.

- Zupełnie nie wiem, co się ze mną stało, z reguły tak nie reaguję i w takich sytuacjach można też pokazać emocje, przeciwnik był nieprzyjemny i nie był to łatwy mecz. Od początku staraliśmy się zdobyć bramkę, jednak to się nie udawało, więc ta radość była ogromna, natomiast na nagraniach bardzo miło to zobaczyć, że to nie tylko trener wyskoczył z radością tylko eksplodowała cała ławka wszyscy się zbiegli i ta radość była wspólna - powiedział trener Pogoni.

Kosta Runjaić nie wyklucza greckiego tańca po kolejnej bramce zdobytej przez Triantafyllopoulosa. - Może to jest jakiś pomysł natomiast czasami lepiej, że pewne rzeczy dzieją się spontanicznie. Osobiście lubię grecką muzykę, więc może wspólnie coś zrobimy w tym kierunku.

Najbliższa okazja do efektownego świętowania w ekstraklasie już za dwa dni. W poniedziałek piłkarze Pogoni Szczecin zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce.


Relacja Artura Dyczewskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty