Stargardzianie w ostatniej kolejce spotkań przegrali na wyjeździe z rezerwami Ślaska Wrocław 1:5 i zostali zdegradowani do trzeciej ligi.
Mecz znakomicie rozpoczął się dla ekipy trenera Adama Topolskiego, która w szóstej minucie po golu Dawida Polkowskiego objęła prowadzenie. Wrocławianie wyrównali w 18 minucie natomiast dramat Błękitnych rozegrał się w 32 minucie kiedy za faul taktyczny czerwoną kartkę otrzymał Bartosz Sitkowski, który musiał opuścić boisko. W 34 minucie Szymon Krocz strzelił bramkę z rzutu karnego i gospodarze do przerwy prowadzili 2:1.

Tuż po zmianie stron jedenastki dla Błękitnych nie wykorzystał Dawid Polkowski i grający w osłabieniu stargardzianie stracili wiarę na uzyskanie korzystnego wyniku. Ostatecznie piłkarze Błękitnych Stargard przegrali we Wrocławiu 1:5 i po 9 latach gry opuszczają drugą ligę.