Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Grupa Polmotor
Fot. Grupa Polmotor
Wszyscy nam gratulują, ale popularność nie doskwiera - mówią polscy olimpijczycy, którzy w środę spotkali się ze swoimi fanami w salonie dealera samochodowego Kia Polmotor.
Po ciężkich zmaganiach olimpijczyków w Tokio do salonu Nissan Polmotor w Koszalinie przyjechała Nissanem Juke Małgorzata Hołub-Kowalik Sportowa Ambasadorka Nissan Polmotor. Były autografy, wspólne zdjęcia i okazja do krótkiej rozmowy. Pogratulowaliśmy lekkoatletce startu w najważniejszych zawodach sportowych i dwóch medali, które zdobyła.

Małgorzata wraz z sztafetą damską zajęła drugie miejsce w finale Igrzysk Olimpijskich w Tokio kończąc bieg z czasem 49,89. Dziewczyny dobiegły na metę ustanawiając nowy rekord Polski. Zawodniczka reprezentowała Polskę również w sztafecie mieszanej 4x400m, z którą wspólnie zdobyła złoty medal. Koszalinianka z uśmiechem na ustach prezentowała dwa medale na tle crossovera coupé, który otrzymała w 2020 roku od motoryzacyjnego partnera. Przede wyjazdem na Igrzyska Olimpijskie Gosia pojawiła się w spocie reklamowym marki.

- Spełniło się moje największe sportowe marzenie. Mam nadzieję, że za jakiś czas ta informacja do mnie dotrze, jak emocje opadną. To są takie wyjątkowe medale, na pewno znajdą się w salonie, żebym codziennie pijąc sobie kawę mogła na nie spoglądać - mówiła Hołub-Kowalik.

W sumie nasi sportowcy zdobyli w Tokio 14 medali, w tym 4 złote i po 5 srebrnych i brązowych.
Do Szczecina przyjechała m.in. złota i srebrna medalistka sztafety - Małgorzata Hołub-Kowalik.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty