Zobacz
Zobacz
Zobacz

Wszyscy nam gratulują, ale popularność nie doskwiera - mówią polscy olimpijczycy, którzy w środę spotkali się ze swoimi fanami w salonie dealera samochodowego Kia Polmotor.
Po ciężkich zmaganiach olimpijczyków w Tokio do salonu Nissan Polmotor w Koszalinie przyjechała Nissanem Juke Małgorzata Hołub-Kowalik Sportowa Ambasadorka Nissan Polmotor. Były autografy, wspólne zdjęcia i okazja do krótkiej rozmowy. Pogratulowaliśmy lekkoatletce startu w najważniejszych zawodach sportowych i dwóch medali, które zdobyła.

Małgorzata wraz z sztafetą damską zajęła drugie miejsce w finale Igrzysk Olimpijskich w Tokio kończąc bieg z czasem 49,89. Dziewczyny dobiegły na metę ustanawiając nowy rekord Polski. Zawodniczka reprezentowała Polskę również w sztafecie mieszanej 4x400m, z którą wspólnie zdobyła złoty medal. Koszalinianka z uśmiechem na ustach prezentowała dwa medale na tle crossovera coupé, który otrzymała w 2020 roku od motoryzacyjnego partnera. Przede wyjazdem na Igrzyska Olimpijskie Gosia pojawiła się w spocie reklamowym marki.

- Spełniło się moje największe sportowe marzenie. Mam nadzieję, że za jakiś czas ta informacja do mnie dotrze, jak emocje opadną. To są takie wyjątkowe medale, na pewno znajdą się w salonie, żebym codziennie pijąc sobie kawę mogła na nie spoglądać - mówiła Hołub-Kowalik.

W sumie nasi sportowcy zdobyli w Tokio 14 medali, w tym 4 złote i po 5 srebrnych i brązowych.
Do Szczecina przyjechała m.in. złota i srebrna medalistka sztafety - Małgorzata Hołub-Kowalik.