Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Najwyżej rozstawiony tenisista Hiszpan Albert Ramos-Vinolas i druga rakieta w naszym kraju Kamil Majchrzak wystąpią we wtorek w tenisowym turnieju Pekao Szczecin Open.
We wtorek zostanie dokończona pierwsza runda singla i zainaugurowana zostanie gra podwójna szczecińskiego challengera. Dzisiejsze spotkania tenisistów rozpoczną się o godzinie 12 na kortach przy alei Wojska Polskiego. Rywalem Kamila Majchrzaka będzie Włoch Andrea Pellegrino.

Dyrektor turnieju Pekao Szczecin Open Krzysztof Bobala ma nadzieję na dobry występ polskiego tenisisty i marzy o końcowym sukcesie Kamila Majchrzaka. - Cały czas po cichu liczę, że Kamil Majchrzak osiągnie swój największy sukces w karierze, jeśli wygrałby turniej. Ostatnio gra bardzo dobrze i wygrywa mecze m.in. z zawodnikami, którzy są w tym turnieju. Liczę, że Kamil jest w gazie i że powrót na mączkę ceglaną dobrze mu zrobi i może akurat on wygra. To byłoby zwieńczenie 28 lat, gdyby wygrał Polak.

Aby wygrać Pekao Szczecin Open Kamil Majchrzak na początku musi uporać się we wtorek z Włochem Andreą Pellegrino. Pojedynek naszego tenisisty rozpocznie się nie wcześniej niż o godzinie 19.
Dyrektor turnieju Pekao Szczecin Open Krzysztof Bobala ma nadzieję na dobry występ polskiego tenisisty i marzy o końcowym sukcesie Kamila Majchrzaka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty