autopromocja

Paweł Ciaś żałował straconej szansy na lepszy wynik, bo w drugiej partii prowadził z wyżej notowanym rywalem 4:1. Fot. Pekao Szczecin Open
Niemiec Yannick Hanfmann. Fot. Pekao Szczecin Open
Paweł Ciaś nie zdołał awansować do półfinału tenisowego turnieju Pekao Szczecin Open. Polak w ćwierćfinale przegrał z Niemcem Yannickiem Hanfmannem 2:6, 5:7.

- Dziś niestety ten mecz trochę uciekł. Nie tyle pierwszy set, bo Niemiec grał rewelacyjnie. Drugi set było 4:1 dla mnie. W teorii powinien dograć tego seta, ale niestety nie docisnąłem tego i uciekło - przyznał Ciaś.

W sobotnim półfinale Yannick Hanfmann zagra ze zwycięzcą ćwierćfinałowego meczu Kamila Majchrzaka z Duńczykiem Holgerem Vitusem Nodskovem Rune.