Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Biuro prasowe Chemika Police
Fot. Biuro prasowe Chemika Police
Święto siatkówki w Szczecinie z udziałem jednej z najlepszej drużyn na świecie. Carraro Imoco Conegliano będzie w czwartek rywalem siatkarek klubu Grupa Azoty Chemik Police w Lidze Mistrzyń.
Włoski zespół, w którym występuje była rozgrywająca Chemika Joanna Wołosz, to triumfator ostatniej edycji Ligi Mistrzyń i aktualny klubowy wicemistrz świata. Ekipa z Conegliano od 12 grudnia 2019 roku przez 720 dni była niepokonana odnosząc 76 zwycięstw z rzędu.

Fantastyczną serię 1 grudnia przerwały siatkarki Bisonte Firenze, które we włoskiej lidze wygrały z Imoco 3:2. Katarzyna Połeć środkowa polickiej drużyny zapowiada walkę o jak najlepszy wynik w konfrontacji z tak utytułowanym zespołem i liczy na wsparcie kibiców.

- Mam nadzieję, że przyjdzie bardzo dużo kibiców, mimo że zaraz święta. Mam nadzieję, że będą nam kibicować i razem z nami się cieszyć. Podchodzimy do meczu z pokorą. Wiemy z kim gramy. Mamy bardzo szacunek do dziewczyn z drugiej strony siatki. Na pewno będziemy cieszyły się z naszej gry i każdego zdobytego punktu - mówi Połeć.

Czwartkowy mecz siatkarek Chemika Police z Carraro Imoco Conegliano w grupie E Ligi Mistrzyń rozpocznie się o godzinie 18 w hali Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty