Debiutujący w zawodach tej rangi szczecinianin w 1/16 finału kategorii do 71 kg przegrał z Irlandczykiem Lukem Maguirem jednogłośnie na punkty. źródło: https://www.facebook.com/TeamSkorpionSzczecin
Daniel Piotrowski ze Skorpiona Szczecin na pierwszej walce zakończył udział w Mistrzostwach Europy w boksie odbywających się w Erywaniu.

W Mistrzostwach Europy w Armenii wystąpi jeszcze jeden pięściarz Skorpiona Szczecin, Mateusz Bereźnicki, który w 1/8 finału kategorii do 92 kg w czwartek zmierzy się z Anglikiem Lewisem Williamsem.

Z reprezentantów Polski oprócz Daniela Piotrowskiego z Mistrzostw Europy odpadli już także Bartosz Gołębiewski i Mateusz Goiński. W rywalizacji o medale pozostało już tylko siedmiu biało-czerwonych bokserów.