Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police walczyły dzielnie, ale nie sprawiły niespodzianki w ostatnim meczu grupy E Ligi Mistrzyń. Policzanki przegrały w Szczecinie z liderem tabeli Eczacibasi Stambuł 1:3.
Pierwszego seta mistrzynie Polski wygrały do 26, ale kolejne partie do 18, 23 i 22 rozstrzygnęły na swoją korzyść zawodniczki trenera Ferhata Akbasa byłego szkoleniowca Chemika. MVP środowego spotkania została wybrana atakująca tureckiej drużyny Serbka Tijana Bosković, która zdobyła 28 punktów.

Przyjmująca Chemika Martyna Łukasik przyznała, że ekipa ze Stambułu rozegrała znakomity mecz i mimo ambitnej postawy, policzankom nie udało się zdobyć choćby jednego punktu. - Tak jak się spodziewałyśmy, one zagrały bardzo dobrze. Miałyśny swoje szanse, nie wykorzystałyśmy ich i wydaje mi się, że w pewnych momentach popełniałyśmy niepotrzebne błędy. W końcówkach setów rywalki odpalały szósty bieg. Ciężko je było w tych momentach podbijać. Zaprezentowały się świetnie - powiedziała Łukasik.

Siatkarki Chemika Police zajęły drugie miejsce w tabeli i będą grać w barażu o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń. Swojego rywala zespół trenera Radosława Wodzińskiego pozna po zakończeniu rywalizacji we wszystkich grupach tych elitarnych rozgrywek.
Przyjmująca Chemika Martyna Łukasik przyznała, że ekipa ze Stambułu rozegrała znakomity mecz i mimo ambitnej postawy, policzankom nie udało się zdobyć choćby jednego punktu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty