Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com / ID 12019 (CC0 domena publiczna)
Grzegorz Frankiewicz ze Startu Szczecin blisko podium w zawodach w paranarciarstwie alpejskim Snow Fest 2023.
W Jurgowie koło Nowego Targu paraalpejczyk szczecińskiego klubu zajął czwarte miejsca w slalomie gigancie w grupie zawodników stojących.

W pierwszym dniu imprezy z udziałem 40 zawodników przeprowadzono dwa przejazdy. W końcowej klasyfikacji zwyciężył Andrzej Szczęsny ze Startu Bielsko-Biała.

W drugim dniu zawodów, z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, udało się przeprowadzić tylko jeden slalomowy przejazd, w którym Grzegorz Frankiewicz ponownie był czwarty.

Slalom gigant wygrał tym razem Michał Chrobak, który wyprzedził klubowego kolegę i triumfatora premierowego giganta Andrzeja Szczęsnego.