Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni nie sprawili niespodzianki w Płocku w sobotnim meczu rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianie przegrali na wyjeździe z Orlenem Wisłą 20:35 w 19 kolejce Superligi. Najskuteczniejszym graczem portowej siódemki był Ukrainiec Vladyslav Zalevski, który zdobył 4 bramki.
Jak mówi trener szczecińskiej siódemki Wojciech Jedziniak jego podopieczni nie byli w stanie zatrzymać lidera rozgrywek i walczyć o korzystny wynik w Orlen Arenie. - Od samego początku meczu Orlen Wisła Płock narzuciła swoje tempo gry i wszystko co mogli, myślę, że zrealizowali, bo w 10 minucie był wynik 10:2 dla gospodarzy i ten mecz już był ustawiony. Pomimo tego, że gdzie się podjęliśmy walkę, to jednak pełna kontrola przez 60 minut zespołu gospodarzy i dość dość szybko jakąkolwiek walkę o punkty z głowy wybili.

Po porażce w Płocku drużyna trenera Wojciecha Jedziniaka powróciła na ostatnie miejsce w tabeli. W kolejnym meczu Superligi szczypiorniści Sandry SPA Pogoni w sobotę w Szczecinie zmierzą się z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.
Jak mówi trener szczecińskiej siódemki Wojciech Jedziniak jego podopieczni nie byli w stanie zatrzymać lidera rozgrywek i walczyć o korzystny wynik w Orlen Arenie.