Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Pogoni poza podium ekstraklasy na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianie trzecie miejsce w tabeli stracili po sobotniej porażce w Zabrzu z Górnikiem 1:2. Dla gospodarzy zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry strzelił Lukas Podolski. Kilka minut przed straconą bramką faulowany w polu karnym zabrzan był pomocnik portowej drużyny Marcel Wędrychowski ale prowadzący zawody sędzia Tomasz Kwiatkowski nie podyktował rzutu karnego.
Sebastian Kowalczyk pomocnik Dumy Pomorza nie ukrywa złości i rozczarowania po niekorzystnej dla Pogoni decyzji arbitra z Warszawy. - Może jestem w emocjach, ale dla mnie to jest skandal. Przy 1:1 jest karny na Marcelu, który w ogóle nie został sprawdzony, mimo próśb, nie wiem co robili ludzie na wozie VAR. Ręka dla Górnika, której nikt nie widział, nawet jego zawodnicy, a mimo to została sprawdzona. To jest skandal, trzeba to powiedzieć głośno, czujemy się trochę oszukani.

Drużyna trenera Jensa Gustafssona zajmuje czwarte miejsce w tabeli i ma minimalne szanse na zdobycie medalu mistrzostw Polski. Aby wywalczyć brąz piłkarze Pogoni w ostatniej kolejce ekstraklasy, muszą pokonać w sobotę w Szczecinie Radomiaka Radom i liczyć na brak zwycięstwa trzeciego obecnie Lecha w starciu w Poznaniu z Jagiellonią Białystok.
Sebastian Kowalczyk pomocnik Dumy Pomorza nie ukrywa złości i rozczarowania po niekorzystnej dla Pogoni decyzji arbitra z Warszawy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty