Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny - zapowiedź spotkania autorskiego

źródło: https://www.facebook.com/mkpkotwicakolobrzeg
źródło: https://www.facebook.com/mkpkotwicakolobrzeg
Kotwica przegrywa, ale wciąż ma szansę na bezpośredni awans do pierwszej ligi. Dziś Biało-niebiescy nie dali rady w wyjazdowym starciu z KKS Kalisz.
Losy bezpośredniego awansu do I ligi rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Dziś Kotwica przegrała na trudnym terenie w Kaliszu, ale utrzymała drugą pozycję po tym, jak niepodziewanie swojego meczu nie wygrał także Stomil Olsztyn.

Już przed meczem do kołobrzeskiego zespołu dotarły dobre informacje właśnie z Olsztyna, gdzie Stomil stracił dwa punkty z Siarką Tarnobrzeg. To sprawiło, że przed "Kotwą" stanęła szansa, by już dziś zapewnić sobie awans. Kotwica prowadziła nawet 1:0 po bramce Jakuba Szarpaka, ale później została rozbita przez walczący o baraże KKS aż 4:1.

W grze o bezpośredni awans poza Kotwicą i Stomilem jest jeszcze Znicz Pruszków. O tym, kto ostatecznie awansuje z drugiego miejsca zdecyduje ostatnia kolejka. Kotwica zagra u siebie z Pogonią Siedlce.

Trzeci Stomil pojedzie do Stężycy na mecz Radunią, a Znicz zagra w Krakowie z Hutnikiem. Aby awansować bez oglądania się na wyniki na innych stadionach Kotwica będzie musiała wygrać. Początek wszystkich spotkań 4 czerwca o godz. 18.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty