Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
reklama
argum.eu

Fot. pzpn.pl
Fot. pzpn.pl
Michał Probierz został nowym selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski - przedstawił go w środę na konferencji prasowej prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza.
Sam Probierz wystąpił na konferencji prasowej z apelem. - Rzeczywiście rzadko się zdarza, żeby zaczynać pracę i słyszeć na swój temat tyle negatywnych rzeczy, ale generalnie atmosfera wokół kadry nie jest zbyt dobra. Moim celem jest możliwość odbudowy tych zawodników, żeby z wielką przyjemnością przyjeżdżali na reprezentację i żebyśmy wszyscy dążyli do tego aby osiągnąć cel: awans na mistrzostwa Europy.


Probierz, który w niedzielę skończy 51 lat, od roku prowadził młodzieżową reprezentację Polski. Już wcześniej miał okazję współpracować z Kuleszą - jako trener spędził sześć lat w Jagiellonii Białystok, w której obecny szef PZPN pełnił funkcję prezesa. Prowadził w przeszłości także m.in. grecki Aris Saloniki, Wisłę Kraków, GKS Bełchatów, Lechię Gdańsk czy Cracovię.

Najbliższe zgrupowanie kadry rozpocznie się 9 października. Trzy dni później reprezentacja Polski zagra w Tórshavn w Wyspami Owczymi, a 15 października podejmie w Warszawie Mołdawię.
Sam Probierz wystąpił na konferencji prasowej z apelem.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty