Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
reklama
argum.eu
reklama
https://moremadam.pl/
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin

Kamil Grosicki Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Kamil Grosicki Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni rozbili Cracovię w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie pokonali w Krakowie Pasy 5:1 w 9 kolejce ekstraklasy. Portowcy do przerwy po bramkach Kamila Grosickiego z rzutu karnego i Alexandra Gorgona prowadzili 2:0. Po zmianie stron swojego drugiego gola w sobotnim starciu strzelił Alexander Gorgon i było już 3:0. Duma Pomorza nie zwolniła tempa gry i zdobyła kolejne bramki.
Do siatki trafili Grek Efthymios Koulouris i Kacper Smoliński.Honorowego gola dla Cracovii w ostatniej minucie doliczonego czasu gry zdobył Michał Rakoczy. Warto dodać, że bramkarz szczecińskiej drużyny Rumun Valentin Cojocaru (czyt Kożokaru) obronił jedenastkę wykonywaną w drugiej połowie przez Patryka Makucha. Dla ekipy trenera Jensa Gustafssona to drugie z rzędu zwycięstwo.

Pod wrażeniem gry i wyniku w Krakowie był kapitan Pogoni Kamil Grosicki. - Zagraliśmy koncert, Pogoń zawsze grała dobrze ofensywnie, ale dziś to już można powiedzieć, że przeszliśmy samych siebie, bardzo dobrze to wyglądało. Cieszymy się, ze w tak ważnym meczu dla naszych kibiców udało się wygrać 5:1, szkoda tej bramki w ostatniej sekundzie , jak dla bramkarza i obrońców jest czyste konto to tak jak dla napastnika strzelić bramkę, więc szkoda tego.

W kolejnym meczu ekstraklasy piłkarze Pogoni w środę w Szczecinie zmierzą się z Legią Warszawa prowadzoną przez byłego trenera Dumy Pomorza Kostę Runjaića.
Pod wrażeniem gry i wyniku w Krakowie był kapitan Pogoni Kamil Grosicki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty