My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Piłkarze Świtu bez zwycięstwa w ostatnim w tym roku meczu w 3. lidze. Szczecinianie na wyjeździe zremisowali w sobotę z Sokołem Kleczew 2:2 w 18. kolejce spotkań grupy drugiej.
Co ciekawe takim samym rezultatem zakończył się pojedynek tych drużyn na inaugurację sezonu na stadionie przy Stołczyńskiej.

Gole dla Dumy Północy zdobyli w pierwszej połowie Szymon Kapelusz oraz po zmianie stron Adam Ładziak, który w 88 minucie po rzucie karnym ustalił wynik sobotniego starcia. Podopieczni trenera Piotra Klepczarka tegoroczne zmagania w 3. lidze zakończyli na 1. miejscu w tabeli.

Świt ma pięć punktów przewagi nad drugą Elaną Toruń, która dziś w Stargardzie zremisowała z Błękitnymi 3:3. Warto dodać, że w tej potyczce piłkarze Błękitnych po 37 minutach przegrywali już 0:3 ale zdołali odrobić straty i mecz zakończył się podziałem punktów.

Stargardzki zespół w tabeli grupy drugiej zajmuje 12 miejsce. 13 jest Flota Świnoujście, która na wyjeździe wygrała dziś z Pogonią Nowe Skalmierzyce 2:1. Jutro zmagania w 3 lidze zakończą piłkarze rezerw Pogoni, którzy w Szczecinie zmierzą się z Cartusią Kartuzy.

Piąta w tabeli Vineta Wolin zaplanowany na dziś mecz z Notecią Czarnków przełożyła na 20 marca.