Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
reklama
Zobacz
reklama
Zobacz
autopromocja
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
King Szczecin uległ Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski 81:85 (12:30, 28:12, 14:24, 27:19) w meczu 12. kolejki ekstraklasy koszykarzy.
Szczecinianie fatalnie zaczęli spotkanie w hali Netto Arena i po pierwszej kwarcie przegrywali 12:30. Później jak mówi rzucający obrońca Wilków Morskich Artur Łabinowicz rzucili się w pogoń za rywalem ale nie zdołali odnieść zwycięstwa.

- Prawie się udało, drugą kwartę zaczęliśmy z nastawieniem, że "gonimy ich, gonimy ich", że musimy zaczynać mocno, tak jak wtedy, kiedy gramy w BCL. Musimy trafiać nasze rzuty, musimy wykrzesać więcej energii i emocji. Trener nam powiedział, że musimy grać bardziej energicznie, bo wyglądaliśmy przez pierwszą kwartę, jakbyśmy spali. Daliśmy sobie szansę, ale się nie udało i gratulacje dla Ostrowa - walczyli do końca i za to szacunek. - mówi Łabinowicz.

W innym sobotnim spotkaniu Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrali z Polskim Cukrem Startem Lublin 77:81 (21:21, 23:23, 18:17, 15:20). W tabeli prowadzi niepokonany Anwil Włocławek przed Treflem Sopot i Startem (po 20 pkt).
Relacja Artura Dyczewskiego z godz. 20.00.
Jak mówi rzucający obrońca Wilków Morskich Artur Łabinowicz zawodnicy Kinga rzucili się w pogoń za rywalem ale nie zdołali odnieść zwycięstwa.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty