Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Daniel Trzepacz
Fot. Daniel Trzepacz
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni chcą zwycięstwem pożegnać się z kibicami. Szczecinianie zmierzą się w sobotę z Górnikiem Zabrze w ostatnim meczu rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Oba zespoły bez względu na wynik straciły już szanse na medal i występy w europejskich pucharach. Portowcy w tym sezonie pokonali już u siebie ekipę trenera Jana Urbana w Pucharze Polski, o czym przypomina obrońca Dumy Pomorza Wojciech Lisowski, który wygraną chce sprawić fanom trochę radości na zakończenie ekstraklasy.

- Wiemy, że będzie pełen stadion i chcemy zrobić wszystko, żeby w jakiś sposób też ten sezon wynagrodzić kibicom zwycięstwem w ostatnim meczu w Szczecinie - powiedział Lisowski.

Mecz Pogoni z Górnikiem Zabrze rozpocznie się o godzinie 17.30 na stadionie przy Twardowskiego w Szczecinie. Spotkanie piłkarzy będziemy relacjonować w sobotniej audycji Halo stadion od godziny 18.05.
Portowcy w tym sezonie pokonali już u siebie ekipę trenera Jana Urbana w Pucharze Polski, o czym przypomina obrońca Dumy Pomorza Wojciech Lisowski, który wygraną chce sprawić fanom trochę radości na zakończenie ekstraklasy.
Relacja Artura Dyczewskiego (g. 18:00)

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty