Pogodny na tropie - konkurs, audiobook, odcinki

Wiktoria Guść z MKP Szczecin zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Europy w sportach wodnych odbywających się w Belgradzie.
Podopieczna trenera Mirosława Drozda wicemistrzynią Europy w pływaniu została w sztafecie mieszanej 4x200 metrów stylem dowolnym.

Oprócz pływaczki MKP, w składzie srebrnej sztafety w finałowym wyścigu popłynęli Bartosz Piszczorowicz, Kamil Sieradzki i Zuzanna Familok. Reprezentanci Polski wynikiem 7 minut 35 sekund i 8 setnych ustanowili nowy rekord kraju, przegrywając walkę o złoto jedynie z Węgrami.

Dla Wiktorii Guść to drugi medal Mistrzostw Europy zdobyty na otwartym 50-metrowym basenie w stolicy Serbii. Wcześniej pływaczka MKP Szczecin wywalczyła brąz w sztafecie 4x100 metrów stylem dowolnym kobiet.