Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Beata Kozidrak zaraz po finałowej piosence weszła na scenę podziękować twórcom spektaklu. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Beata Kozidrak zaraz po finałowej piosence weszła na scenę podziękować twórcom spektaklu. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Beata Kozidrak zaraz po finałowej piosence weszła na scenę podziękować twórcom spektaklu. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Beata Kozidrak zaraz po finałowej piosence weszła na scenę podziękować twórcom spektaklu. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Owacje na stojąco i wspólne śpiewanie z Beatą Kozidrak finałowej piosenki. W sobotę odbyła się prapremiera przedstawienia "Być jak Beata" w Teatrze Współczesnym.
To historie zwykłych ludzi, którzy przychodzą na casting do filmu o Beacie Kozidrak. Każdy z nich przynosi swoją opowieść, którą dopełniają piosenki Bajmu. Na premierę przyjechała Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak zaraz po finałowej piosence weszła na scenę podziękować twórcom spektaklu. - Dziękuję, że zainteresowaliście się moją twórczością. Jestem bardzo wzruszona - mówiła, by zaraz potem wspólnie zaśpiewać z aktorami.

- Bardzo mi się podobało - mówiła po spektaklu Kozidrak. - Szczerze mówiąc dawno się tak nie bawiłam i nie śmiałam. Wspaniały scenariusz. Wszystko tak dopasowane, wspaniałe aranżacje. Na początku trudno mi było poznać. Nawet mnie. Gratulacje. Mam nadzieję, że spektakl odniesie sukces nie tylko w Szczecinie, ale i w całej Polsce.

Kolejny pokaz "Być jak Beata" już w niedzielę o 19, a rozmowa z Beatą Kozidrak w niedzielę w audycji "Trochę kultury" po 14.
Relacja Małgorzaty Frymus.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty