Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Tetas De Madera, fot. Piotr Rokicki
Tetas De Madera, fot. Piotr Rokicki
Kolejny minikoncert [3x1] już w najbliższą środę.
Nazywają się Tetas De Madera i grają od 2018 r. Początkowo byli Jakub i Krystian, później dołączyli Maciej i Marek. Przez chwilę w zespole była także wokalistka ale od dłuższego czasu panowie grają tylko muzykę instrumentalną. Mają nadzieję, że niebawem uda im się wydać pierwszą EP-kę ze swoimi dźwiękami. Na razie zapraszamy do wysłuchania ich minikoncertu. Zespół pojawi się również w naszym studiu aby trochę o sobie opowiedzieć. Zapraszamy już w środę po 23.00.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły muzyczne. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję do naszego Studia Koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam grają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też zapis wideo.
Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty